reconditionare barca fibra 1 si 2

Creat de dusan, Februarie 12, 2019, 09:58:10 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

dusan

Am incercat azi barcuta.  Rezultat... glisaj perfect

Vali

"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

dusan

Este ceva filmare cu stanga pe youtube

dusan

De maine continui treabă la barca. As vrea sa colorat pu t in topcoatul. Help

12iuli34

Apropo  dusan: verifică textul înainte de postate. De foarte multe ori aproape ca nu înțeleg ce vrei să spui. Nu este greu. Și  vorbim totuși românește.

dusan

Da mea culpa. Scrie telefonul ce  vrea . Vroiam sa spun ca as vrea sa fac topcoatul verde foarte deschis.

dusan

Cum am scris mai sus podeaua am pus pe ea 2 straturi de țesătură de 500  Dar are mici dalme ici colo mai multe dar nu sunt bule de aer.

dusan

Imi poate spune cibeva ce model de barca am. ? A tot cautat pe net si nu am reusit sa gasesc.  . Daca e buna la valuri si etc . Pt cei ce stiu ce inseamna vant pe dunare.  Cosava sau corneac.

momaul

Salut.Eu am o barca la care desenul capacului ,bordul,si alte elemente sant indentice ca la tine numai ca a mea este cu trei chile.Si eu caut sa vad cine a facut-o. A ta mai mult ca sigur a fost facuta la spat Galati si gred ca si a mea tot pe acolo pentru ca prea se potrivesc matritele.

momaul

A si sa nu uit si eu am avut aceiasi problema cu vopseua aia portocalie care cu foarte multa greutate am reusit sa o inlatur.

dusan

Pai eu am ambele variante in curte... dar pe cea cu 3 chile stiu cum merge. Dar cea mica nu stiu cum se comporta pe valuri mai mari de 40 cm.

dusan

Dar cea cu 3 chile ce o am eu nu seamana la bordaj. Cred ca e adusa de prin italia. O poti vedea pe youtube

kama3


dusan


kama3

Aia rosie din poza.
Si cea de la inceputul topicului.