Lynx 14 - pocket cruiser/mini-velier de vanzare

Creat de byteworks, Mai 20, 2011, 09:03:35 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.


byteworks

S-a vandut totul, in pachet complet. Noul capitan e un om cu suflet mare, pasionat de apa si natura, ii urez sa aiba cel putin cata bucurie mi-a dat mie barca, multe ore pe apa, si puterea necesara (nu multa) pentru terminarea echiparii ca velier.
Multumesc forumului pentru gazduire!

Vali

Sa fie intr-un ceas bun, si ma bucur ca s-a perfectat treaba intre oameni pasionati :). Ramane sa discutam pe privat, daca esti de acord, despre unele detalii ulterioare vizavi de echipare (n-am inteles de exemplu cum e cu catargul).
Sa ne vedem cu bucurie pe ape toti cei pasionati, si vorba lui Creanga, parca-mi salta si acum inima de bucurie ;).
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau

marauder

byteworks: Va multumesc mult pentru cuvintele frumoase si pentru ajutorul la prepararea barcii pentru drum. Desi visez noaptea numai barci pe Dunare, nu cred ca voi reusi sa ma ridic la nivelul pasiunii dvs., dar o sa fac tot posibilul. Va promit ca daca voi reusi echiparea ca velier veti fi invitatul meu pentru a o incerca.
Vali: Ma inscriu la coada la santier pentru echipare, am vorbit la telefon zilele trecute (Dan). Ramane sa vorbim pe privat, email sau/si la telefon zilele urmatoare.

Nu in ultimul rand - Bine v-am gasit pe forum!   

Vali

#19
Oricand cu cea mai mare placere. S-o stapaniti sanatos, si poate ne intalnim la Jurilovca imediat ce da caldura :). Era sa uit: bine ati venit pe capcompas.ro :D.
"Poate ca esenta vietii sta in dorinta de a atinge altceva decat ceea ce ti-a fost prescris" - Christian Tirtirau