"Baiaram" la Bucuresti

Creat de modi, Iulie 26, 2013, 12:12:16 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 17 Vizitatori vizualizează acest subiect.

felicimond

Subscriu si eu la 11. 4 e prea devreme; poate mai pleaca unii de acasa pentru Revelion si nu apuca sa se intoarca.

modi

Gata nene ! Pe 11 Ian. va astept la "pravalie" . PUNCT !  ;)

modi

#242
Citat din: modi din Decembrie 17, 2013, 09:14:07 AM
Gata nene ! Pe 11 Ian. va astept la "pravalie" . PUNCT !  ;)

:( :( :( Din nefericire fara "secundul" Blacky . Mi l-au saltat astazi hingherii ( Bogdan Buciu a asistat la eveniment si va poate confirma dramatismul acestuia ) .

Sunt niscaiva sanse sa-l salvez de la adapost , insa nu exista nicio sansa sa-l mai pot aduce inapoi in Arta Lemnului .
Credeti-ma , sunt praf ! Sunt terminat !


modi

Va reamintesc : Ne vedem pe 11 Ianuarie la atelier la mine . Evident , avem de planuit aventurile si proiectele "nou nascutului" 2014 !  ;)

...............................................

Nu stiu pentru cati si cat conteaza , pe "punte" va intampina ..... echipajul complet ! Blacky este ..... back in bussines !
Dupa oaresce zile si emotii maxime , astazi l-am recuperat . Pute , e fericit nevoie-mare , satul , ...... si doarme-n gura sobei . Il doare la basca . Pe mine la fel !  ;D

felicimond

Bravo tati! pe 11 sa ii aduc si pe ai mei, ca sa punem de-un miting?

ionpescarul

Citat din: modi din Decembrie 23, 2013, 02:26:16 PM
Va reamintesc : Ne vedem pe 11 Ianuarie la atelier la mine . Evident , avem de planuit aventurile si proiectele "nou nascutului" 2014 !  ;)

...............................................

Nu stiu pentru cati si cat conteaza , pe "punte" va intampina ..... echipajul complet ! Blacky este ..... back in bussines !
Dupa oaresce zile si emotii maxime , astazi l-am recuperat . Pute , e fericit nevoie-mare , satul , ...... si doarme-n gura sobei . Il doare la basca . Pe mine la fel !  ;D

bine ca ai recuperat cainele
sanatate

radu_d

Cine tine lista cu intalnirea  de pe data de 11?  Sa ma treaca si pe mine, ms !

Florio

Vin si eu sa nu beti singurei :) .

modi

Citat din: radu_d din Decembrie 23, 2013, 10:22:19 PM
Cine tine lista cu intalnirea  de pe data de 11?  Sa ma treaca si pe mine, ms !

Veniti mai devreme , pe la 11 00 ( propun eu ) , si pana beti o tuica fiarta e gata piata facuta ! Ce rost are sa ne mai complicam cu liste ?
Stabilim impreuna un meniu si-o suma ..... si cu asta basta !

Si nu trec pe nimeni pe lista . Sa vina care vrea , poate si are placere !  ;) ;) ;)

Ce ziceti ?

bogdanbuciu

De ce oamenii îşi pierd timpul cu lucruri care nu le folosesc după moarte?

modi


Intersect

Distractie placuta,singura rugaminte este sa aduceti poze si povestiri pe forum pentru astia mai nenorocosi :)
Dar macar plutesc  :D
Born to fish,forced to work!!!

Don Basilio

am inteles eu bine? pe 11 ianuarie se recidiveaza in fericitul loc de pomenire (de pe 9 noiembrie)

modi

Citat din: Don Basilio din Decembrie 26, 2013, 10:30:38 PM
am inteles eu bine? pe 11 ianuarie se recidiveaza ?
Ai inteles de minune !  ;)

Don Basilio

atunci contati (si) pe mine (va trebui sa ma dati afara cu forta)