Pescuitul, boala grea :)

Creat de Vali, Februarie 08, 2012, 09:31:30 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.


cristiantutuianu

Acum e acum
am dat de magazinul asta online ..............................

http://www.rybalkashop.ru/index.php?categoryID=3223

cred ca este exact ce iti doresti
amu ni despre comanda ....vezi oarece ficior ce poate vorobi cu ei
no servus modi

modi

MERSI MULT !!!  ;) ;) ;)

Am sa apelez la Radio al meu sa ..... "sovietizeze" .... nitel cu aia !

ionitzady

da nu poti apele la '' radio'' sa transmita finalul povestii cu furtuna ...

cristiantutuianu

Citat din: modi din Noiembrie 10, 2013, 06:13:00 PM
MERSI MULT !!!  ;) ;) ;)

Am sa apelez la Radio al meu sa ..... "sovietizeze" .... nitel cu aia !


A schimbat ceva frecvente Radio ?

modi

I-am dat un mail cu linkul respectiv si cu ce vreau de la aia . Inca nu mi-a raspuns .
Va tin la curent .  :)

dany

Ieri,13 nov.,primesc un telefon la ora 16.Un prieten,nepescar ,se afla in plimbare cu prietena in coada lacului din imediata apropiere si spre mirarea lor bancuri intregi de obleti faceau salturi disperate in urma carora se aflau hotarate ditamai stiucile....Am lasat treaba ,am inchis magazinul si cu lanseta de spining si geanta cu naluci am plecat val vartej spre lac.La 16 si 20 eram'' in coada''[v-am zis ca stau f. aproape].Pun un dollinger [lingura oscilanta pt.necunoscatori]argintata si dai.....Primul lanseu in bucatarie si-mi intra o cumatra pe care o aduc ca pe o carpa pana la 2-3m se mal,cand i-mi face o lumanare pt. poza si o sterge scuturand din cap cu putere.......LA REVEDERE !!!!!! ......M-a pacalit de data asta ....bagami-as...f...Cand sa lansez a doua oara,desteptii astia de la centrala electrica din amonte dau drumul la turbine si un val baban i-mi strica toata distractia!!!! Debitul meu verbal intrece debitul apei ce curgea vijelios prin fata mea,dar degeaba...Se linistesc apele ,i-mi schimb  locul mai printre stufuri ,pe colo ,pe dincolo,degeaba....se intuneca si plec acasa cu buza umflata  . SFARSIT . PS: dupa- amiaza  ma duc iarasi ,un pic mai devreme,poate i-mi fac un cadou de ziua mea....47...MULTUMESC ANTICIPAT!!!!

Fritz


bradutzu

Sa auzim numai de bine!

dany

Multumesc baieti!!!Toate urarile de bine si voua !!! Azi am ratat partida cu coltoasele ,dar si maine e o zi...Bradutule nu ne-ai povestit nimic despre ultima ta iesire in delta !!! Am asteptat cam mult nu crezi?Atat stim cand ai plecat.Spunea-i ca vremea e urata si atat....

rover.marius

LA MULTI ANI!
Daca reusesc sa plec sambata la stiuca pe fortuna si bineinteles sa si sprind cate ceva te voi razbuna. Si poate voi avea si ce fotorafia( stiuci ).
Si distractie placuta( si la pescuit si la aniversare )

ionitzady

BAI DA NU MAI ARE OMU LOC PE FORUM DE LA MULTI ANI LU' DANY ????? :))

iulian_cioclin

La ultima partida in cautarea salaului am avut o surpriza la Jig




dany

Am vazut twisterul verde si mi-a ajuns:esti meserias de siret!!!Felicitari!!!

iulian_cioclin

Coltosul de azi prins pe  barajul de la Ciuslea