Intrunire de toamna in Delta

Creat de Pupezica, Septembrie 10, 2014, 03:56:33 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 6 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Catalin

#135
Pai oare de ce...ca vremea tine cu noi...deocamdata. Joi o sa fie mai noros dar in rest se arata ca e doar soare pana pe 6 inclusiv.

Catalin

Se mai face ori suntem 3 nebuni si atat   sa  nu plec din Galati aiurea pe coclauri...

republicii

#137
Salut! Se pare ca mai sunt doar doi Catalini tu si cu mine ca vad ca nu mai zice nimeni nimic,poate chiar ma asteptam la asta.HA HA si pana la urma n-am sa inteleg niciodata de ce s-a facut atata scandal daca oricum nu vroia nimeni sa mearga ?????? Aha stiu SA MOARA CAPRA VECINULUI...............

Gabytzu

Salutare ,

Mai sunt si eu pe lista ,   deci suntem 3 barci pana acum.

Catalin

ok...eu oricum vin...si suntem 2 sigur.

republicii


Catalin

#141
PUPEZICA...ce vrei sa aduc de la Galati...Tuica de Buzau...de Baleni...Carnati de Plescoi....zi si noi te vom momi cum putem mai bine. Fete...doar din cauciuc...ca plutesc mai bine pe apa...

Gabytzu


republicii

Citat din: Catalin din Septembrie 25, 2014, 02:54:40 PM
PUPEZICA...ce vrei sa aduc de la Galati...Tuica de Buzau...de Baleni...Carnati de Plescoi....zi si noi te vom momi cum putem mai bine.
Intra pe GDD si momestel  ;D
http://www.ghiduldelteidunarii.ro/?topic=intrunire-de-toamna-in-delta-2

Catalin

Pai era unul propus de Pupezica...de fapt mai multe .....numa ca daca el nu vine noi o sa orbecaim ori il momim pe marius rover sa ne conduca el pe colo-colo.
Cam ciudata treaba asta....cu cata dorinta aveam si am in continuare cu atat de mult parca se transforma in fiasco. Dar sa fim pozitivi..poate mai vin oameni asa pe negandite si ne intalnim mai multi...si vine si pupezica. Apropo Pupezica nu posteaza dar de vazut vede ce tot baiguim noi aici???

republicii

Pai ar trebui sa vada ca si vizitator. Daca vrea.......!

Catalin

#146
Nenea Pupezica...va da voie
mami sa iesiti cu noi la joaca??

republicii

Salut. Sa nu crezi ca Pupezica face mofturi eu am vorbit cu el dar a zis ca ar fi mai bine sa lase apele sa se linisteasca ca nu vrea sa fie suparat cu nimeni,ai vazut si tu ce circ a iesit pentru nimic si nu a avut nimeni nimic de castigat nici cel putin experienta dar sa fi sigur ca totul se va linistii si fiecare isi va intelege greseala si ne vom intalnii pe ape ca si prieteni.

bradutzu

Ptr ca nu particip nu e treaba mea sa îmi dau cu părerea ......dar nu ma pot abtine
Dk sunteti deja 4 echipaje este mai mult decât suficient ptr ca in caz contrar apar o grămadă de situatii tensionate care strica armonia
Unul nu a strâns cortul ca e ink imed, unul a nu a alimentat si tre sa se oprească si altul are nevoii fiziologice si tot asa
Ce rog sa mă credeti. Ca stiu ce vorbesc
Sa auzim numai de bine!

Catalin

ok inteleg si respect parerea lui ...daca nu vrea acum sa vina ...cum si unde mergem noi ...adica cine ne ghidoneaza prin lacuri ...garle... canale..japse ..plase.... se mai ofera cineva sa ne ghidoneze.