Intrunire de toamna in Delta

Creat de Pupezica, Septembrie 10, 2014, 03:56:33 PM

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Catalin

Eu vin...ma intalnesc cu gabytu pe la 10.30 in Tulcea..si cred ca daca ai timp si cu tine...

Catalin

Gabytu da un nr de tel sa te pot suna cand ajung in Tulcea.

Gabytzu


Catalin

OK am inteles atunci am sa plec un pic mai tarziu si am sa va astept ...asta inseamna ca nu mai putem face traseul propus joi...o sa bagam in urmatoarele zile. Rover spunea ca ne va lua o zi traseul propus ...acum nu stiu ...dar nu conteaza ...vedem ce apucam sa parcurgem . Am salvat nr tau asa ca ne auzim.

republicii

Salutare!Eu plec di Valcea pe la 3-3.30 si fac pana la Tulcea cam 7-8 ore, acum sa vad unde dau barca la apa ori pe la Balteni ori pe la Mahmudia si vin la Mila 23 sau din Tulcea sa vedem.Chiar acum am rezervat camera la Vila Vali din Mila 23 si am inteles ca si tu Catalin ai rezervat acolo asa ca o sa fim vecini,daca vrea si Gabytzu sa sune si el (vila Vali 0744854891) mai vorbim pe drum numarul meu de tel.0742282332 .Stima si sa ne intalnim cu bine!

Catalin

#185
Da asa e o sa fim vecini.. e perfect asa....atunci eu ajung in Tulcea si va sun sa vad pe unde sunteti ...astept manac o ciorba... o cafea.... ma intalnesc cu rover daca poate sa ne dea poate sfaturi de plimbari...
Frumoasa si lucioasa barca ta...abia astep sa o vad mai indeapropape.

Gabytzu

O sa fim vecini , am sunat ai eu . Joi nu are cazare si pentru mine dar am rezolvat . Pe la ce ora  aproximezi ca ajungi ? Eu imi scot barca o ora la tulcea sa ii faca cv si sunt prin tulcea de la 8 .00. Ne auzim la un telefon .

Catalin

pai pe la 10-11 daca nu mai plec asa de dimineata...sper ...oricum te sun cand ma desprind de ponton

Gabytzu


Catalin

Gata..am terminat de aranjat toate cele...maine pe la 10 maximmmmm plec din Galati...daca dimineata termin de facut trebile mai repede plec mai repede.Dar va si sun asa cum am zis cand ma desprind de ponton.

Gabytzu

eu va astept in tulcea , pe la 11 sunt prin zona .

bradutzu

drum bun
incearca sa stai pe jumatatea romaneasca de Dunare!
Distractie placuta!
Sa auzim numai de bine!

republicii

Imtâlnirea s—a concretizat chiar acum transmitem in direct de la Mila 23'

Florio

Citat din: republicii din Octombrie 02, 2014, 06:20:23 PM
Imtâlnirea s—a concretizat chiar acum transmitem in direct de la Mila 23'

Buna veste.  Distractii placute si multa veselie ! :)

Ciby

Duminica, daca mai sunteti in zona, ne vom intalni cu sigurata! La Mila.
Aduc si o sticla de Feteasca din productia de anul asta. Cam tulburel, da' merge!